Entries by Sławek

Dzień Chorych w naszej Parafii

W sobotę, 9 lutego, w naszej parafii obchodziliśmy Dzień Chorych. Po Eucharystii w intencji wszystkich chorych z naszej wspólnoty i po uroczysytym błogsławieństwie spotkaliśmy się przy wspólnym stole. Dziękujemy wszystkim którzy przygotowali to wydarzenie i wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością tego dnia.

Jasełka

W uroczystość Objawienia Pańskiego na Mszy z udziałem dzieci mieliśmy wyjątkową okazję i wielką radość przeżyć jescze raz wydarzenia zwiazane z narodzeniem Chrystusa dzięki jasełkom przygotowanym przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 20. Dziękujemy aktorom, scholi oraz p. Annie Skowrońskiej i p. Luizie Kabelis za przygotowanie dzieci.

PASTERKA 2018

Uroczystą kolędą rozpoczeliśmy przeżywanie tegorocznej Pasterki. Liturgii przewodniczył Proboszcz ks. kan. Waldemar Deuter.

SPOTKANIA WIGILIJNE

W czwartek 20 grudnia 2018 r. po poludniu odbyło się spotkanie opłatkowe dla wspólnot z naszej parafii. Przed wieczorną Mszą spotkała się Liturgiczna Służba Ołtarza i nasza parafialna schola. Wieczorem opłatkiem podzieliły się pozstałe wspólnoty razem z Radą Parafialna.

Święto Niepodległości

Przeżywając podniosłe święto setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej parafii odprawiliśmy uroczystą Eucharystię, w której dziękowaliśmy Bogu za dar wolności, modląc się o potrzebne łaski dla naszego i kolejnych pokoleń Polaków, abyśmy odpowiedzialnie korzystali z tego wielkiego daru niepodległości.

Modlitwa Różańcowa dla dzieci

W środę, 31 października, odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie różańcowe dla dzieci. Dziekujemy wszystkim dzieciom za wspólną modlitwę a rodzicom dodatkowo za obecność i troskę o religijne wychowanie dzieci.