Promocja ministrantów

Wyświetlanie DSC_0276.JPGWyświetlanie DSC_0276.JPGDSC_0276W minioną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 siedmiu chłopców zostało ustanowionych ministrantami. O włączenie do grona Liturgicznej Służby Ołtarza poprosił Ks. Proboszcza w imieniu kandydatów i nieobecnego opiekuna ministrantów, ks. Sławek. Dokonało się to przez nałożenie kołnierza ministranckiego. Następnie nowi ministranci złożyli przyrzeczenie.
Życzymy im, aby posługiwanie przy ołtarzu Pańskim było dla nich źródłem Bożego błogosławieństwa oraz okazją do wzrostu i ciągłego pogłębiania przyjaźni z Panem Jezusem, a naszej wspólnocie, by było jak najwięcej chłopców chętnych do służby przy Bożym ołtarzu.

Nowi ministranci to: Mikołaj Kaczmarek, Mikołaj Kicerman, Dominik Kuciński, Wiktor Mirota, Konrad Nagrabski, Maksymilian Przybysz i Dominik Rumiński.