ZAGŁOSUJ NA NASZE PROJEKTY

0d 29 marca można oddać głos na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego naszego miasta.

Z inicjatywy grupy parafian złożone zostały dwa projekty; na budżet osiedlowy – o nazwie ,,Remont chodnika w ogrodzie Świętej Katarzyny’’ nr.zadania 5\2017 oraz projekt ogólnomiejski o nazwie ,,Budowa pomnika ,,WIEŻA WOLNOŚCI’’wotum mieszkańców Grudziądza na 100- rocznicę powrotu ziem polskich do macierzy’’nr.zadania 78\2017.
Każdy z mieszkańców naszego osiedla może oddać jeden głos na te projekty głosując przez internet lub w punktach wyznaczonych przez miasto – u nas na osiedlu w Filii Biblioteki Miejskiej na ulicy Łęgi 2.
Zachęcam gorąca do oddania głosu, dzięki którym pozyskamy środki na kolejne inwestycje. Środki finansowe pochodzą z naszych podatków i możemy sami zadecydować na co będą wydawane.
Jeśli uda nam się wygrać głosowanie nasz kościół i teren wokół kościoła będą jeszcze piękniejsze. Niech oddanie głosu będzie naszym małym prezentem dla parafii, która w tym roku świętuje swoje 30-lecie.