ORGANY DO NASZEGO KOŚCIOŁA

Planujemy zakup nowych organów dla naszego kościoła. Panowie organiści grają na swoim prywatnym sprzęcie. Chcemy zakupić organy hybrydowe najnowszej generacji przeznaczone do obiektów sakralnych, które posłużą na długie lata. Koszt tej inwestycji wyniesie około 50 000 złotych. Oprócz organów zamówiony został również prospekt organowy z oryginalnych piszczałek w obudowanej szafie organowej. Na ten cel Pan organista Roman przygotował płytę autorską swoich pieśni, opracowań chóralnych wykonaniu przyjaciół muzyki kościelnej do której dołączone jest demo brzmienia organów, które chcemy zakupić. Płyta jest cegiełką , pamiątką dla darczyńców tej inwestycji. Cegiełkę będzie można nabyć od przyszłej niedzieli w cenie 30 złotych [jest to cena minimalna mile widziana wyższa ofiara ]. Polecamy tę inwestycję waszej ofiarności.