OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 2020

  1. Drodzy parafianie i goście przyjmijcie od nas waszych duszpasterzy serdeczne życzenia świąteczne. Niech w Waszych sercach zamieszka radość i pokój, niech na wasze rodziny spłynie obfitość łask Bożych. Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech Słowo, które stało się Ciałem zamieszka prawdziwie w Waszych domach, rodzinach i sercach. Szczęść Boże Wam wszystkim. Bóg zapłać również za życzenia od Was parafian pod naszym adresem, za waszą życzliwość i okazywane dobro.

  2. Dziś msze święte o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30 oraz wyjątkowo o 18.00. Zapraszamy z dziećmi dzisiaj po południu na rodzinne nawiedzenie żłóbka. Boczne drzwi do kościoła będą otwarte.

  3. Jutro w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, msze święte w porządku niedzielnym. Ofiary składane jutrzejszego dnia przeznaczone są na renowację Katedry Toruńskiej. Tego dnia również zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Ofiary składane przy żłóbku przeznaczone są na potrzeby misyjne. Natomiast w niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.

  4. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny; Jezusa, Maryi i Józefa. Modlić się będziemy za nasze rodziny, małżonków dzieci i dziadków. Na sumie obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

  5. Przypominamy, że ze względu na pandemię i ogłoszoną przez Rząd narodową kwarantannę decyzję o kolędzie w naszej parafii podejmiemy po 17 stycznia.

  6. U ministrantów do nabycia świąteczny numer Niedzieli z dodatkiem; małego modlitewnika oraz śpiewnika z kolędami w cenie 10 złotych.